 |
Siiber.ee ei vastuta käesoleva artikli ega selle kommentaaride sisu eest!
|
ÕNNETUS?
[26. juuni, 2003]
SELLE FIRMA TOOTEID OSTES RISKITE KÕVASTI JA PÄRAST EI AITA TEID KEEGI! Tegelikult oli mul plaanis teha eraldi Web-i leht, aga ehk on kellelegi kasuks ka siin avaldamine. Järgnev kirjavahetus on hea näide ostja jooksutamisest, lootuses, et küll ta ükskord ära väsib. Kui on küsimusi, siis [email protected]
OSTJA: Tere. Ostsin mina paar aastat tagasi Whirlpooli pesumasina ja olen sellega tänaseni väga rahul. Hiljuti tekkis vajadus uue kylmiku järele ja kuna oli eelnev positiivne kogemus, siis otsustasin jällegi Whirlpooli kasuks. Nüüdseks olen aga jõudnud arusaamisele, et ajad on vist muutunud või minul lihtsalt ei vea. Kapp on igati vaadeldav ja ilus. Aga paraku on tal ka omadusi mis ilmnevad hiljem. Pärast seda, kui kauplus oli mulle kapi koju toonud ja mina selle vastavalt instruktsioonile töökorda seadnud, algasid anomaaliad. Seitsme aastaga garanteeritud torudes algasid kahtlased lurinad-purinad? Lugesin siis veelkord instruktsiooni ja tõepoolest selgus, et enne kui kylmik normaalselt tööle hakkab peab see öö-päeva tühjalt töötama. Andsin talle selle võimaluse. Paraku olid lurinad-purinad? ka nädala pärast samas kapis. Vahepeal jõudsin poolte tuttavate kylmikud üle vaadata ja mõnede juures ei saanudki aru, kas kompressor töötab või mitte. Minu avatud köögis (ilma eraldava ukseta) käivad lurinad purinad edasi, mis öösiti üpris ebamugav on. Et te mõistaksite paremini anomaalia olemust, siis saadan teile lõigu värskelt vändatud videost kus oluline on kylmiku heli. Ootan teie poolset kommentaari. WHIRLPOOL EESTI OÜ: Tere. Täname Teid, et olete soetanud Whirlpooli tooteid. Juhul kui Teie soetatud toode on defektne või teeb liiga suurt müra, tuleks Teil pöörduda lähimasse Whirlpooli hooldusesse. Hooldusmehhaanik tuleb kohale ja defekteerib toote, misjärel saab määrata edasise tegevuskava : garantiiremont toote vahetus vms. Antud videolõigu meile saatmine on täiesti kasutu, kuna suhelda tuleb ikkagi eelkõige hooldusega ja nemad otsustavad, mis tootega edasi teha. Lugupidamisega Whirlpool Eesti
OSTJA: Tere. Täname Teid, et olete operatiivselt vastanud. Kui Hooldusmehhaanikust rääkida, siis temaga tänaval kohtudes me juba teretame! Nimelt see viisakas härra on juba neli korda minu pool käinud. Esimest korda kohtusime kohe pärast ostu sooritamist, siis käis ta anomaaliat üle vaatamas. Teist korda 16.12.2002.a. kui ta pead vangutades kylmiku kaasa võttis ja lubas seal mingeid filtreid vahetama hakata. Kolmandat korda kohtusime Jaanuaris 2003.a. ,siis kui kylmik mulle tagasi toodi. Probleemid olnud tingitud õlist. Remont parandas olukorda vaid osaliselt. Enne oli suur müra kompressori töötamise ajal ja ka pärast seda. Nüüd töötas kompressor normaalselt, aga lurinad algasid kohe pärast kompressori väljalülitumist. Ja nii iga kord 5 minutit lurin-purin-müra. Hooldusmehhaanik ütles, et tema rohkemat teha ei oska. Neljandat korda kohtusime 27.01.2002.a., kui Hooldusmehhaanik tõi mulle teie saadetud "toote vahetuse". Ja see täiesti kasutu video on tehtud teie saadetud asendus kylmikust! mis luristab ehk veel paremini kui eelmine! Loo moraal on selles, et palun saatke mulle mõni teine korralikum mudel või ostke asi tagasi. Mul on vaja korralikult töötavat kylmikut, mille peale ma ei peaks oma aega kulutama. Ootan teie poolset kommentaari.
WHIRLPOOL EESTI OÜ: Tere Saan aru Teie ärritusest, kuid kahjuks ei käi see asi nii. Toode tuleb ennem ikkagi hooldusmehhaaniku poolt defekteerida ja tunnistada praagiks. Juhul kui kui mehhaanik väidab, et müra jääb lubatud 40 dB ( kappidel ART 667 / 668 ) piiridesse ning kapp on korras, ei saa meie teha midagi. Juhul kui Teie antud tulemusega rahul ei ole, on Teil õigus pöörduda Riigi Tarbijakaitse ametisse, millises kapp suunatakse erapooletusse ekspertiisi ja edasine asjade käik sõltub ekspertiisi tulemustest.
OSTJA: Tere. Kui te väidate, et ( kappidel ART 667 / 668 ) ongi ettenähtud müra 40 db, siis mind kahjuks ei rahulda teie toote tehnilised näitajad. Kuna mind eelnevalt sellest ei ole informeeritud, ei kaupluses ega ka toote instruktsioonis, siis sooviksin selle kylmiku vahetada madalama müra tasemega toote vastu. Vajadusel olen nõus ka juurdemaksuga. Ootan teie poolset kommentaari.
WHIRLPOOL EESTI OÜ: Tere Kõikidel toodetel on peal ning kaasas energiakleebised, millisel on kirjas toote energiaklass, energiatarve, külmiku ja sügavkülmiku litraa˛ ning müratase. Sellele tähelepanu mitte pööramine ei ole meie süü. Lisaks, ei kuulu meile ükski kauplus Eesti Vabariigis ja seeläbi ei vastuta meie müügipersonali tegemata jätmiste eest. Ma ei tea, kas antud toote müra on lubatud 40 dB piires või ei ole. Seda oskab öelda hooldusmehhaanik, kes vajadusel saab teostada vastavat mõõtmist. Meie ei vaheta / asenda ühtegi toodet enne hooldusmehhaaniku defekteerimisakti. Lisaks, kui Te ei ole rahul antud konkreetse toote omadustega, võib kauplus selle Teile vastava kokkuleppe saavutamisel mingi teise tootega asendada, mitte meie. Lugupidamisega Whirlpool Eesti.
OSTJA lugejale: Lõpetuseks tuleb lisada, et kauplus saatis mind garantii-remonti. Remondi-mehhaanik aga ütles, et tema ei oska selle kylmikuga rohkemat midagi teha. Ka arvas ta, et see on halvasti projekteeritud mudel, sest mõlemad kylmikud, ostetu ja asendus, tekitavad samasugust müra. Nüüd siis seisab see Whirlpool tühjalt garaasis, sest toas seda pidada ei ole võimalik. Kahjuks pole siiani olnud vaba aega, et asjale ametlikult läheneda.
|
Kommentaarid
Angel [03.07.13 07:44]
Mnajhh, see on kohe selline teema, mis<a href="http://wcsifw.com"> sinnub</a> sf5na vf5tma:))Meil kah issi ikka suht-koht enne 6 igal f5htul kodus ja tegeleb lapsega nii lasevad nad mul miskeid pe4eval tegemata je4e4nud toimetusi teha. Ne4dalavahetused on viimasel ajal le4inud kfcll majaehitusega me4ssamise peale, aga enne seda sain ennast alati laupe4eval ve4lja magada ja mehed tegutsesid kahekesi. Aga see on kfcll 100% ka meie majas reegel, et ega issi oma plaane lapse pe4rast fcmber ei se4ti. Just fchel f5htul fctlesin mehele, et emade-isade erinevus selles, et ema le4heb siis wc-sse ja dushi alla kui laps laseb (st meie nats fcle aastane ke4ib minuga neis kohtades kaasas:), aga isa le4heb siis, kui tahab:)) Sama kehtib ka selliste labaste tegevuste kohta nagu sf6f6mine vf5i magamine. Nii olen ka mina sunnitud alles f5htul peale 9 tf6f6d tegema (kui aju on juba fcsna pehme pe4evasest rassimisest) ja ma kardan, et see peegeldub ka minu toodetava teksti kvaliteedis:))Ja kuna ve4lismaal elamise fcks varjukfclgedest on see, et last POLEGI absoluutselt mitte kellelegi hoida je4tta, siis ilmselt kestab selline (t)f6f6jaotus meie majas veel kaua mina olen see, kes kf5ige viimasena voodisse kobib, tegeleb f6f6sel korduvalt e4rkava lapsega ja pe4eval pfcfcan fche ke4ega last ja teisega kodukorda ohjata. Isale je4e4vad f5ndsad roosad hetked rahuliku ja heatujulise lapsega, kes jookseb talle uksele vastu, kfclvab kallide/musidega fcle ja vaatab mind nagu miskit mf5ttetut tfcfcpi:))Ja siis nad veel julgevad je4rgmisest ja je4rgmisest ja je4rgmisest lapsest re4e4kida :)))
Wilhelmina [02.07.13 15:24]
What a great reorcsue this text is. http://fmljnb.com [url=http://fpitreyf.com]fpitreyf[/url] [link=http://bbzdcedjkem.com]bbzdcedjkem[/link]
Jonay [28.06.13 15:36]
Hey, that's a clever way of thniinkg about it.
Gustavo [28.06.13 10:56]
olen kfcll asjaarmastaja, mitte proff, aga nooo hea pildi teimegse oskus te4hendab ju, et pildil on fookus, teravus, valgus on paigas, infot on piisavalt sees. ja muidugi tf5eliselt heal pildil on ikka sf5num/emotsioon juba enne tf6f6tlemist olemas, muidu on pilt lihtsalt materjal. aga nagu ma ka lisasin oleneb taotlusest. Kui tegemist on reklaamfotoga, siis on muidugi lubatud kasutada kf5ikvf5imalikke trikke (kui seda tehakse proffesionaalselt) ja igasugune hea resoga materjal on teretulnud. Aga ega selle ala ADd taha ka sitast saia teha.loodusfoto vf5i pressifoto puhul ei tule kf5ne allagi, et vf5tad suvalise klf5psu ja siis mugandad endale sobivalt. fckski nende alade fotograaf ei aksepteeri sellist le4henemist pilt peab ikka ehe olema nendes valdkondades.Krista leib on inimesed. Just inimeste kf5ige ilusamad hetked. Sel puhul ei pane keegi pahaks, kui ta oma head pildid veel paremaks tf6f6tleb. Aga ilmselt ei oota inimesed temalt, et ta piltidesse sf5numi, vf5i tema piltide puhul emotsiooni , lisab. see peab seal ikka olemas olema.Aga justnagu ka Krista tf6f6 puhul on ilmselt hulganisti olukordi, kus klf5ps tuleb e4ra teha nfcfcd ja praegu ning tihtipeale ei ole kf5ik sugugi mitte nii paigas, nagu ta sooviks. Siinkohal on kindlasti photoshop suur sf5ber. Aga ma olen te4iesti kindel, et ta naudib rohkem seda, kui juba pilte tehes ja alla laadides ne4eb, et suurem osa tf6f6st on vf5ttel juba e4ra tehtud. Annab ve4ikese lisalihvi ja asi purgis.Vabanda, Krista, et niiviisi kolmandas isikus Sinust siin Sinu blogisabas, aga ei osanud kusagil mujal mulle mf5eldud kfcsimustele/vihjetele vastust anda.Ja mitte tfcli ei tahtnud kiskuda, vaid arvamust avaldada:) Mina lihtsalt pean lugu ehedast fotost:)
Lehekülg: 1 2 3 4 5 6 7
|
 |