 |
Siiber.ee ei vastuta käesoleva artikli ega selle kommentaaride sisu eest!
|
Aega küll...
[23. mai, 2008]
Panin telefoni teel perearstile kinni aja, õmbluste äravõtmiseks. Läksin kohale, kõigepealt pole parklas auto kohta, kui oled haige käi jala... Jõudsin kohale u 7 minutit enne kirja pandud aega, uks kinni, ootasin, ega siis tänapäeval ei tohi käia arste tüütamas, peab ootama kuna kutsutakse. Ootasin u 15 min, siis tulid perearst ja arstiõde uksest välja, vaatasid mind pika pilguga ja küsisid, mis vaja..Ütlesin, et panin aja ja tahaks niidid välja saada, hetk vaikust, siis öeldi " jah, kohe" keerati uks lukku ja mindi, teate kuhu, suitsetama.Ma olen ise klienditeenindaja ja ei kujuta küll ette , et saadan kliendi poe ukse taha ja teen suitsupausi. Ma ei saa aru miks mul peab olema perearst, kui ma ei saa sealt norm teenindust, makske mu pearaha mulle, haigekassat ka ma ei maksaks ja valin siis arsti, kelle juurde lähen ja maksan täie rauaga.Ja siis saab ka head ravi ja korralikku suhtumist, mitte nii, et riik maksab ja kui ma lähen arstile, siis olen ma üks tüütus, kes tema raha raiskab...
|
Kommentaarid
iqwjlyd [31.12.12 15:00]
jtbk0N , [url=http://zxfoikzbckod.com/]zxfoikzbckod[/url], [link=http://oybtihsdszwm.com/]oybtihsdszwm[/link], http://zelaynogtjpb.com/
lbmirwbsbbo [30.12.12 13:07]
FYBLri <a href="http://cdamaphtjytg.com/">cdamaphtjytg</a>
Rora [29.12.12 13:18]
My point of view is that of a US (California) craft beer drinker and home berwer watching this debate with interest from the outside in. Take it as you will.With regards to CAMRA, do you really think that they are ready to become the flag bearer for drinking? Not beer drinking, or drinking quality beer, but drinking as a whole. Because if they start taking up the cry against these reports, that's what they will become. Which then opens them up to being the target as 'that evil organization promoting alcoholism' to anyone who cares to take a pot shot.I can't help but draw a correlation to the NRA (National Rifle Assn) here in the US. Their primary charter is to protect the 2nd amendment (the right to bear arms), but also to promote gun safety and responsible gun usage. However, because they've taken on the anti-gun lobby as a whole, they're branded by as defending a criminals right to buy automatic weapons to use in crime. Members of the NRA call up images of gun-toting rednecks bent on shooting anything that moves. Is it fair? Hardly, but it's what has happened over time.At the moment, from my cozy seat far, far away, CAMRA enjoys a very positive image, encouraging the production and enjoyment of high quality ales and craft beers. I personally don't think that they really should jeopardize their agenda and position by trying to publicly take on a broader anti-prohibition stance.
mimi [13.10.08 13:49]
aga öeldakse ju et kui tahad korralikku teenindust siis paku altkäemaksu.aga samas kunagi ei tea ju kes seda võtab ja kes mitte.vot sellised segased lood on.ja tänapäeval pole eriti kellegil austust riigi raha vastu.rääkimata inimestest keda teenindatakse.pole isegi viisakust et öelda midagi,kui hetkel on kiire v.m.i . mina ei kujuta ettegi seda et ma jätan inimese lihtsalt passima ja ei uuri välja millal keegi teda saaks vastu võtta ja teatada ka sellest ootajale.raske on aru saada sellest mis enamusel tänapäeva töötajatel viga on.samas tahavad just need kes nõmedalt käituvad et neid viimase peal teenindataks.
Lehekülg: 1 2
|
 |