 |
Siiber.ee ei vastuta käesoleva artikli ega selle kommentaaride sisu eest!
|
+ - elektroonika kojuvedu
[21. oktoober, 2003]
Ostsime just uue külmkappi ning tellisime ka kojuveo. Õeldi, et külmik tuuakse kohale kella 19.00-19.30 vahel ,kuid see toodi kohale hoopis 20.00 paiku. Ja lisaks õeldi, et on võimalus lasta külmkapp paigaldada. Aga meil plaani päraselt paigaldust polnud vaja, sest kutsusime sõbrad appi, et külmikut tõsta, aga ega sõpradel kah lõpmatuseni aega pole ning nad pidid minema peale 19.30 mujale. Nii siis tuligi maksta neile kojuvedajatele see raha ja pealegi nad väitsid, et kell 19.00 hakkab alles kaupade peale laadimine ja alles siis sõidavad nad välja.
|
Kommentaarid
beenz [26.12.03 15:00]
arvamus on järgmine: kui vaadata ilma näiteks, sii ssellele ei saa me kunagi kindel olla, ykskord sajab jubedalt lund teinekord paistab päike!!! Lõpp hull kyll kui kaup jääb 30 mintsa hiljaks.. oli siis tõesti seda nii raskeära oodata!!! kamoon, nad ju ka inimesed!! :@
none [29.11.03 05:17]
Erik sa oled lammas
chr [09.11.03 10:58]
eino hull probleem küll haha ... pool tundi jäid hiljaks ... oleks et poleks üldse tulnud või midagi. katsu ise mingi ootamatust ummikust gaas põhjas läbi sõita
maxc [24.10.03 00:56]
tgelikult ma selles väga suurt probleemi ei näe kuna see eriti hull ei olnud aga oma lubadustest tulex päris tõsiselt kinni hoida ;|
Lehekülg: 1 2
|
 |